BURSA İNEGÖL TSO’DAN TURKEYBUILD FUARINA ÜCRETSİZ GEZİ

 

istesiyaset.com / özel

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), sektörel fuar gezilerine bir yenisini daha ekliyor. İTSO, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak olan 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’ya üyelerini ücretsiz götürecek.

İTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Kaynakçı günübirlik düzenlenen fuar gezisinin 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü gerçekleştirileceğini söyledi. Kaynakçı, fuara katılacak oda üyelerine öğlen ve akşam yemeklerinin ücretsiz verileceğini belirterek, “İnegöl Yelken Halı Saha önünden sabah 06.30’da hareket edecek kafile, 11.30’da fuar merkezine ulaşacak. Katılımcılar saat 17.00’ye kadar fuarı serbest olarak gezebilecek. Fuara katılmak isteyen üyelerimizin, 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar odamıza kayıt yaptırmaları gerekiyor” dedi.

SEKTÖRÜN AVRASYA’DAKİ

EN BÜYÜK BULUŞMASI

Mustafa Kaynakçı, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’un 1978’den bu yana düzenlendiğini ve yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli “Yapı Fuarı” olma özelliğine sahip olduğunu söyledi. Kaynakçı, fuarın 100 bin metrekare alanda bin 250 katılımcı ile Balkanlar, Rusya ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliğine sahip olduğunu belirterek, “İlgili sektörlerdeki üyelerimizin fuarı gezmelerinin yararlı olacağını düşünerek, bir gezi organizasyonu düzenledik” dedi.