Selçuk Özdağ’dan ‘Terör ve Bölücülük Üzerine’

 www.istesiyaset.com/Özel Haber / Selvi Erdoğan Turgut


                                                                       Ak Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Türkiye’nin yakıcı sorunu olan terörü yazdı. Nisan ayında piyasaya çıkan ‘Terör ve Bölücülük Üzerine’ başlıklı kitap, terörün uluslararası ilişkilerine zoom yapıyor ve özellikle Almanya’nın rolünü anlatıyor.

Özdağ’ın kitabı hakkında Takvim Gazetesi yazarı Bülent Erendaç da bir yazı kaleme aldı. O yazı şöyle:

Haçlı zihniyetinin/ Almanya’nın terör ve bölücülük rezaletlerini daha iyi anlamak için, bu kitabı muhakkak okuyunuz. AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu – Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, ‘terör ve bölücülük’ üzerinde yazdığı kitapta emperyalist ülkelerin ve özellikle Almanya’nın rolünü detaylarıyla ortaya koydu.
Özdağ’la, Almanya’nın Türkiye’deki bölücülük çalışmalarını ve Almanya parlamentosunun aldığı utanç vericihayali Ermeni tasarısının arka planını konuştum.
Almanya’nın PKK ve Alevi-Sunni fay hatlarını çatlatma yolundaki çirkin organizasyonlarına son olarak Ermeni kartı eklendi. Ermenistan’a şapka sallayan Almanya, tarihindeki kara leke işkencelerin, canlı canlı fırında yaktıkları insanların hesabını vermelidir.
Almanya’nın PKK’nın ve bölücülüğün arkasında olduğunu gösteren birçok resmi evrak var. Bölücülük, üstüne üstlük bir “mezhebi bölücülük” işleri gözlerden kaçırılmamalı. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, Başbakanlığı sırasında bir TV programında “Almanya’da mezhebi olarak Türkiye’yi bölmeye çalışan yapılanmalar var. Almanya bunu destekliyor, parasal olarak da destekliyor” demişti..

‘1915 olayları karşılıklı mukateledir” diyen Manisa Milletvekili Özdağ, arka planı şöyle verdi: “Osmanlı’nın Balkanlar’da yenilmesi, parçalanması Ermenileri cesaretlendirmiş, etnik temizlik yapmak bölgede çoğunluğu ele geçirmek için saldırganlaştırmıştır. Çevre köyler basılmış;
Müslümanlar, Ermeni çeteleri tarafından katliama uğramıştır.
Kürt veya Türk aşiretlerin gösterdiği tepkiler yaşanan acı trajedilerin bir sonucudur.” Özdağ, “Soykırım arayanlar, 1915 olaylarına değil, Hocalı’ya bakmalıdır” diyerek açıklamalarını sürdürdü: “Azerbaycan’ın Hocalı kasabasında çocuk, genç, kadın, yaşlı demeden 613 günahsız Azeri’nin gözü dönmüş Ermeni zalimlerce acımasızca katledildi. Dünya ülkeleri bu soykırım karşısında dilsiz ve sağırı oynamışlardır.
İspatsız, delilsiz ve en önemlisi asılsız 1915 iddiaları adına şapka sallayanlar, o gün gerçek katliamı görmekten imtina etmiş, vicdanlarında insanlığı idam etmişlerdir.”

KENDİ MİLLETİNE İHANET EDENLER İFLAH OLMAZ: “Kendi ülkesine kendi milletine ihanet eden iflah olmaz” diyen Selçuk Özdağ, HDP’ye de hatırlatmalarda bulundu:
“Selahattin Demirtaş kaç defa ‘Ermeni soykırımı vardır’ dedi. Daha önce bazı HDP milletvekilleri meclise dönerek ‘Siz katilsiniz, katliamcısınız, soykırımcısınız’ gibi laflar etmişti. HDP-Ermenici beraberliğinin tarihi seyrine ışık tutmak için sadece bir örnek vermekle yetineceğim:
1935 yılında Erivan’da toplanan Kürdoloji kongresinde alınan kararlar bugün ki iş birliğini açıklar mahiyettedir. Alınan kararlar; ‘Kürdü Türk Kültürünün tesirinden kurtarmak, ayrı bir Kürt Tarihi yazmak, Kürtlerle Yezidilerin, Ermenilerin arasında ırki münasebet kurmak, bir Kürdistan haritası yapmak, Kürtçedeki Lehçeleri birleştirip tek bir dil vücuda getirmek, gramer ve lügat hazırlamak, alfabeyi tespit etmek’ şeklindedir.
Demirtaş, Erivan’ın çizdiği yolda yürüyor ben inanıyorum ki Kürtler bu kirli yoldan gitmeyecekler…”

SONUÇ: Katolik-Hıristiyan Papası Francesco, Vatikan’da düzenlediği ayinde yalan söylüyordu. Almanya’nın Afrika Nabimya’daki soykırımını gizliyor, “20. yüzyılın ilk soykırımı Ermenilere yapıldı” diyordu. Bu konuşmayı İngiltere’nin BBC yayın organı da flaş, flaş diye vermişti.
Asla unutulmamalı. Ermeniler teferruattır.
Haçlı Zihniyetinin Türk-İslam medeniyeti düşmanlığı hep vardır. Kan içidir onlar…
NE YAPMAK LAZIM? Büyük Türkiye, ahtapotun kollarını koparmaktan öte, beynini dağıtacak milli ve yerli nesiller yetiştirmek zorundadır.